Homeo nás o nás

o nás

suchdol_z_letadla.jpgSdružení občanů Suchdola (SOS)

Prvořadým cílem našeho sdružení je zachování a
rozvoj rezidenčního rázu Suchdola a Sedlce,
ochrana doposud kvalitního životního prostředí i pro další generace.

 

 

CO JSME UDĚLALI?
CO CHCEME?
KAM SMĚŘUJEME?
O CO BUDEME USILOVAT?

 

Sdružení občanů Suchdola (SOS) odevzdalo registračnímu úřadu na suchdolské radnci kandidátní listinu. Petici za možnost kandidování sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení občanů Suchdola (SOS) ve volbách do Zastupitelstva městské části

Praha-Suchdol dne 10. a 11. října 2014 podepsalo přes tisíc občanů.

 

Děkujeme za Vaši podporu.

 

 

 

VÁŠ HLAS PRO NÁS
je hlasem pro nezávislou politiku!

VÁŠ HLAS PRO NÁS
je hlasem pro sebevědomý a odpovědně jednající Suchdol!

Naše sdružení je dobrovolným společenstvím občanů, kteří se chtějí aktivně podílet na životě městské části Praha-Suchdol, a naši kandidáti jsou i v dalším volebním období připraveni věnovat svůj čas a energii práci ve prospěch městské části. Naším hlavním cílem je zachovat a rozvíjet Suchdol jako oblast rezidenčního bydlení s bezprostředním přístupem k přírodě a dobrým spojením do centra.

V končícím volebním období má sdružení v suchdolském patnáctičlenném zastupitelstvu jedenáct hlasů. V Radě městské části po celé volbní období pracovali členové sduržení starosta Petr Hejl, jeho zástupci Václav Vik a Petr Hořejš a dále Lída Knappová a Karel Kuna. Zde je nutné zdůraznit, že rozhodování v kolektivních orgánech městské části probíhalo v drtivé většině případů ve shodě napříč politickým spektrem.

Díky tomu, že sdružení je nezávislé a naši zastupitelé nemuseli poslouchat pokyny stran vládnoucích na pražské radnici, mohli jsme se v minulém období jednoznačně postavit proti dopravním projektům, které by naše okolí trvale těžce poškodily. Rozhodně jsme nechtěli být jen negativní, snažili jsme se nacházet a předkládat alternativní návrhy a byli jsme připraveni o nich jednat, hledat společné hodnoty, nacházet východiska.

Přestože městská část může ze zákona ovlivňovat jen část obecních věcí, budeme se ze všech sil snažit v rámci svých možností zlepšit život na Suchdole. Právě tam, kde městská část nemůže přímo věci změnit, musí být slyšet hlas Suchdola a jeho představitelů. Proto chceme být slyšet všude tam, kde se o nás bude jednat, ať už to bude ve vedení hlavního města nebo v národních a evropských institucích. Věříme, že s nově zvoleným vedením hlavního města budou vytvořeny lepší podmínky pro dialog.