HomePodporují nás Podporují nás

Podporují nás

David Marek

David Marek, ekonom


Lokální problémy nejlépe řeší lokální politická sdružení a lokální politici. SOS Suchdol zná velmi dobře aktuální a potenciální problémy naší části metropole. Dlouhodobě se jim aktivně věnuje, i když to někdy na první pohled vypadá jako boj s větrnými mlýny, který by mnohý z nás vzdal. Za to si zaslouží dík a podporu do dalšího snažení.

 

Václav Hampl

prof. Václav Hampl, kandidát do Senátu

 

Suchdol je příkladem místa, jehož obyvatelé se bez ohledu na velkou politiku ochotně a s velkým nasazením starají o obec, která je jejich domovem. Díky tomu dokázali představitelé Sdružení občanů Suchdola (SOS) za uplynulé roky v Suchdole mnohé vylepšit. Odvedli úctyhodné množství práce, aby vyřešili hlavní "sousta" - rizika špatně vedeného obchvatu Prahy a nové přistávací dráhy. Na brzkém a definitivním dořešení těchto problémů bych s nimi velmi rád úzce spolupracoval. Proto podporuji jejich kandidaturu na radnici a ucházím se o Váš hlas v senátních volbách.

Alexander Tomský

Alexander Tomský, publicista, nakladatel

 

Vážený pane starosto, domnívám se, že vedete Suchdol dobře, a obdivuji zápas Váš i Vašich kolegů za odsunutí dálničního okruhu za Suchdol a za sídliště za řekou. Praha roste a podle zkušenosti evropských měst bude růst i nadále - většina hlavních aglomerací spolkla už polovinu obyvatel své země. Je to zločin páchaný na lidech.

Roman Vaňek, propagátor kvalitní gastronomie

Jana a Roman Vaňkovi, Pražský kulinářský institut


Vážíme si stávajícího vedení radnice v čele s panem starostou Hejlem a jsme rádi, že můžeme pracovat i bydlet v tak příjemném prostředí, které zde na Suchdole spoluvytvářejí.

 

 

 

STAN

Starostové a nezávislí v Praze

 

V tuto chvíli se ke hnutí Starostové a nezávislí hlásí deset pražských starostů malých městských částí. Letošní ambice uspět v největších a nejdůležitějších městských částech, ale také ve volbách do zastupitelstva hlavního města, kde spolu se Stranou zelených a KDU-ČSL tvoří  Trojkoalici pro Pražany, je tedy úplně logická.

více na www.prahajepoklad.cz/